איך לבחור מזגן וכיצד מנוע אינוורטר יכול לתרום

  • Next Post
  • Previous Post
Air conditioners fix services

איך לבחור מזגן וכיצד מנוע אינוורטר יכול לתרום

כשמזג האוויר בחוץ מתחמם, המחשבות הופכות למצמררות. עבור אלו שאין להםאפשרות למיזוג מרכזית, מזגני החדר יכולים להיות חלופה זולה וחסכונית באנרגיה לקירור חדר אחד או שתיים.

אם אתם אינכם מוכנים לקראת החום, אתם לא לבד: כמעט 8 מיליון מזגנים נמכרו בשנת 2020, עלייה של כ-10% לעומת השנה הקודמת. אין זה מפתיע, בהתחשב בכך שרבים מאיתנו עבדנו מהבית במקום במשרד ממוזג.

משק הבית הממוצע מוציא כשלושה עשר אחוז מחשבון החשמל השנתי שלו על קירור, על פי מגזין "אנרג'י סטאר". מסיבה זו חשוב לבחור את היחידה המתאימה. מזגן קטן מדי יתקשה לקרר חלל גדול. אחד שהוא גדול מדי יקרר כל כך מהר שאין לו זמן להסיר מספיק לחות, וישאיר אתכם עם שטח קר ולח.

רוצים לגלות אילו גורמים כדאי לשקול בעת קניית מזגן חדר? כמו גם פרטים על האופן שבו אנו בודקים מודלים כדי להגיע לדירוגי האנרגטי של המזגן שלנו?

אז מה כדאי לקחת בחשבון?

איך בודקים מזגני אוויר?


בדוחות הצרכנים, אנו בודקים מזגני חדרים בתא מיוחד הכולל אמצעי בקרת אקלים. בכל בדיקה נבדקים שלושה גדלים של מזגנים – קטן, בינוני וגדול – ומתאימים את גודל התא לגודל החדר המתאים לכל מזגן. אנחנו מעלים את הטמפרטורה בתא עד 35 מעלות צלזיוס, ואז מודדים כמה זמן לוקח ליחידה הפנימית להוריד את הטמפרטורה ב-5 מעלות צלזיוס בכל שלב של הבדיקה, עד להגעה לתוצאות אופטימום.

אנו גם מודדים עד כמה המזגן מחזיק מעמד באופן יציב טמפרטורה שנקבעה. ומכיוון שמזגנים רועשים יכולים להיות מעצבנים, אנו מודדים כמה חזק כל יחידה מרעישה בהגדרות הנמוכות והגבוהות ביותר שלה.

בנוסף לבדיקות ביצועים מקיפה, שאלנו כמה מומחים בתחום על המותגים של מזגני החדר שרכשו חדשים בין השנים 2015 ל-2021. בהתבסס על התגובות שלהם אנו מדרגים כל מותג לאמינות ושביעות רצון. ויש לנו חדשות טובות: מזגני אוויר הם אחד המוצרים האמינים ביותר בשוק החשמל. רוצים לראות את הציון הכולל עבור כל הדגמים שאנו בודקים, ואת דירוגי צריכת החשמל של שלהם?

חפשו מדד דירוג אנרגטי


מזגני חדרים מהדור החדש מגיעים עם חומרי בידוד טובים יותר והוראות ברורות יותר כדי להבטיח שתקבלו אטימות טובה סביב היחידה, בד בבד עם מזעור דליפות.

שימו לב לעוצמת רעש המנוע


דגמים שמרוויחים דירוגים מעולים או טובים מאוד במבחני הרעש שלנו כל כך שקטים שהצליל היחיד שאולי תשמעו הוא המאוורר רץ. מזגנים המקבלים ציונים הוגנים עבור רעש עלולים להפריע לישנים קלים כאשר הם מוגדרים על נמוך ומסיחים את הדעת לכל כאשר הם מוגדרים גבוהים.

/ מוצרי חשמל

Comments

Comments are closed.

  • Next Post
  • Previous Post